Timberland – na każdą pogodę i w każdy teren

Choć firma Timberland znana jest przede wszystkim z męskiego obuwia typu trapery, w swojej ofercie posiada także buty dla kobiet i dzieci, na mniej i bardziej formalne okazje. Wśród nich znajdują się między innymi mokasyny. Mokasyny budzą skojarzenie z niezobowiązującym, wygodnym stylem, jednak pomimo takich przymiotów, nie oznacza to wcale że muszą tracić one na swoim wyglądzie czy jakości. Firma Timberland dała się poznać na światowym rynku jako producent obuwia spełniającego najwyższe standardy i zawsze atrakcyjnego w swojej formie – tak jest również w przypadku sygnowanych ta marką mokasynów, po które z chęcią sięgają zarówno panowie jak i panie.

Doskonałe materiały z jakich są wykonane te buty oraz niezwykle trwałe szycie, powodują, że nie jest to zakup na jeden sezon. Jeśli dodatkowo wybierzemy bardziej uniwersalny kolor czy fason, może okazać się, że takie obuwie stanie się jednym z częściej przez nas używanych – ze względu na swoją wygodę jak i fakt, że doskonale komponuje się z wieloma rodzajami ubioru. Dla niezdecydowanych – proponujemy wpisać te pozycję na swoją listę zakupów.
Zarówno męskie, jak i damskie timberlandy wykonane z wyselekcjonowanej, wysokiej jakości skóry. Skóra to doskonały materiał na obuwie każdego rodzaju – trwała, odporna i elegancka sprawia, że nawet but o całkiem przeciętnym fasonie zyskuje na atrakcyjności.

Tak jest choćby w przypadku słynnych żółtych traperów Timberland, które są butami dość prostymi w formie. Ich standardowy kształt i szycie nie pozwalają na zastosowanie zbyt wielu innowacji, jednak użycie wysokiej jakości materiałów pozwala na uzyskanie bardziej stylowego efektu.

Trapery, jako buty noszone w wielu sytuacjach, w każdym terenie, są narażone na większe zużycie niż inne rodzaje obuwia. Jeśli jednak wykonane są z wysokiej jakości skóry, można oczekiwać iż wytrzymają one znacznie więcej obciążeń, urazów mechanicznych, czy styczności z rozmaitymi warunkami atmosferycznymi – i posłużą nam przez naprawdę długi czas. Dla miłośników wygodny i trwałości, połączonej z dobrym wyglądem, Timberlandy będą idealnym wyborem.