Szczególne miejsce dla szczególnych ludzi

Klubokawiarnia o nazwie Tam i z powrotem to bez wątpienia bardzo szczególne miejsce, w którym możemy spędzić miło czas, w którym możemy co nieco zjeść, możemy napić się kawy, ale jednocześnie też możemy w swojej wyobraźni udać się w najodleglejsze zakątki naszego świata i oczywiście powrócić do naszej warszawskiej rzeczywistości bardzo szybko.

Jednym ze składników oferty tego miejsca jest możliwość wynajęcia sali, możliwość zorganizowania w tym miejscu jakiegoś spotkania biznesowego, jakiegoś spotkania prywatnego, z czego oczywiście korzysta na chwilę obecną bardzo wiele osób. Jest to bowiem miejsce, w którym mamy do czynienia z bardzo wyjątkową atmosferą, w którym po prostu dobrze się przebywa. Zasadniczo istnieje możliwość dokonania wynajmu całego lokalu lub też jednej z dwóch sal. Owe sale różnią się między sobą. Jedna z nich jest tradycyjna i bardziej nadaje się do tego, aby w niej co nieco popracować, zorganizować spotkanie biznesowe.

Można tam umieścić około 10 do 12 osób na ławkach i przy stolikach wzdłuż ściany długiej na 3,5 metra. Ponadto pod ścianą, w kąciku może zmieścić się jeszcze 6 osób.

Druga możliwa do wynajęcia sala zwana jest hamakowo-pufową i jest mniejsza. To w niej zasadniczo organizuje się różnego rodzaju spotkania podróżnicze. Jest to sala kameralna, a więc można tutaj mówić o dosyć specyficznym klimacie, o bardzo korzystnym klimacie. Mamy w tej Sali zainstalowany projektor full HD, który umożliwia prezentację zdjęć oraz filmów z podróży. Poza momentami, w których owa sala jest wynajmowana, można tutaj odpoczywać na orientalnych pufach, które są bardzo wygodne. Dodamy, że rezerwacji dokonuje się dla grup co najmniej pięcioosobowych. Chcąc poznać znacznie większą ilość informacji na temat tego ekscytującego miejsca znajdującego się na warszawskim Mokotowie, powinniśmy zajrzeć na stronę internetową wynajem sali Warszawa. Tam mamy umieszczone wszelkie dane, w tym również mamy podane ceny za wynajem jednej bądź też drugiej Sali w lokalu.