Spędzamy czas na Gubałówce

Zakopane to Krupówki i Gubałówka. Jedno i drugie miejsce jest kultowe, dlatego trudno żebyśmy, chociaż trochę czasu tam nie spędzili. Jeśli jesteśmy zainteresowani Gubałówką to mamy dwa sposoby żeby się tam dostać. W okresie letnim można podejść na sam szczyt góry.

Nie jest wysoko, ale trasa jest dość trudna, a zatem pewnie nie każdy z niej skorzysta. W przypadku zimowego okresu może to być wręcz niebezpieczne, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak wybrać się kolejką eklektyczną. Wystarczy kupić bilet i już można po kilku minutach być na samej górze. Co tam znajdziemy? Na pewno niepowtarzalne widoki i niesamowity klimat. Można podziwiać te piękne widoki, ale można również skorzystać z toru grawitacyjnego, który da nam na pewno moc atrakcji.

Jest to coś i dla starszych i dla młodszych, dlatego warto się tymi małymi saneczkami przejechać. Jest to całkowicie bezpieczne dla nas. Na górze można skorzystać z parku linowego i jeśli ktoś nie ma lęku wysokości to będzie dla niego super atrakcja. Pozostałe osoby mogą tylko patrzeć z góry jak to wygląda. Jeśli chcemy być blisko Gubałówki to warto wynająć tam domek.

Gdzie można wynająć domek?

Nie jest to wcale trudne, bo jest coś takiego jak Elkowy zakątek to miejsce gdzie znajdziemy między innymi Domek Pod Gubałówką. Domek sześćdziesięciometrowy, co oznacza, że na spokojnie może w nim spać nawet sześć osób. Domek znajduje się w bardzo cichej części Zakopanego i co ważne mamy stamtąd tylko piętnaście minut spacerem do Krupówek. Do dyspozycji mamy salon z telewizją i Internet, oraz aneks kuchenny i jadalny. Do tego są sypialnie i łazienki, a to wszystko mamy oferowane w bardzo niskich cenach. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej na ten temat to może to zrobić tutaj Domekzakopane.info. Ta strona wiele nam wyjaśni i będziemy od razu wiedzieć czy domek jest wolny, ale również dowiemy się jak wygląda. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe i każda osoba, która chociaż raz tam była mówi, że następnym razem też tu wróci.