Solidna pomoc kredytowa

Jeśli szukamy kredytu hipotecznego to, do kogo mamy się zgłosić?

Nie zawsze wiemy jak się tym wszystkim zająć, bo przecież wydaje nam się, że sami sobie poradzimy. Czy aby na pewno tak jest? Na pewno nie, bo przecież trzeba się bardzo dobrze znać na kredytach hipotecznych. Trzeba wiedzieć jak to przeliczać żeby wiedzieć ile kredyt naprawdę będzie nas kosztował. Niby oprocentowanie rzędu 3-4% w skali roku to nie dużo, ale jeśli do tego dołożymy prowizje, ubezpieczenia, a procenty przemnóżmy przez trzydzieści lat to wychodzi na to ze oddamy minimum jeszcze raz tyle ile weźmiemy. To, dlatego z pomocą przychodzi nam doradca kredytowy Michał Strzylak. To osoba, która działa na rynku kredytowym od kilku lat. Zdobyła bardzo duże doświadczenie, które przekłada się na usługi na bardzo wysokim poziomie. Właśnie takiego rozwiązania nam trzeba żebyśmy mogli wybrać tylko i wyłącznie najlepszy kredyt hipoteczny. Oszczędzimy wtedy bardzo dużo pieniędzy i bardzo dużo czasu, dlatego tym bardziej powinno nas to zachęcić do takich usług.

Idziemy do doradcy kredytowego

Zapewne wiele osób będzie zaskoczonych opłatami za takie usługi. Często nie chodzimy do doradców, bo wydaje nam się, że to sporo nas kosztuje i że nam się nie opłaca. To wielki błąd, bo Michał Strzylak nic na nie kosztuje, jak to możliwe? My mamy udzielone bezpłatne porady, ale jeśli zawrzemy umowę z bankiem to oni płacą doradcy odpowiednią kwotę pieniędzy. W takim razie nie ma, co czekać tylko trzeba szybko się z doradcą kontaktować. To osoba, która ma możliwość wyliczenia nawet trzystu różnych kredytów z banków w całym kraju. To oznacza, że zawsze dopasujemy pod siebie taką ofertę, jaka będzie dla nas najlepsza.

Sami nigdy byśmy nie dotarli do takiej oferty.

Doradca pomaga nam wybrać bank, negocjować warunki, a zatem mamy to wszystko, czego potrzebujemy. Odwiedzając stronę doradca kredytowy Kraków dowiemy się, na jakie konkretnie usługi możemy liczyć i w jaki sposób można się z doradcą kredytowym skontaktować.