Rejestracja Partnership

Jeśli mamy pomysł na firmę i chcemy ją otworzyć w minimum dwie osoby to spółka jest najlepszym rozwiązaniem. Na terenie UK działa wiele polskich spółek, dlatego każdy może o nich poczytać. Może to nas zachęci do otwarcia właśnie takiej firmy? Na pewno warto spróbować. Problem polega na tym, że do otwarcia spółki cywilnej konieczne będzie załatwienie wielu formalności administracyjnych oraz podatkowych.

Często to zadanie nas przerasta, ale na szczęście mamy takie rozwiązanie, które jest skuteczne. To rozwiązanie to pomoc księgowego, który działa na terenie Londynu. To będzie osoba kompetentna, która jest w stanie nam pomóc. Wystarczy jeden telefon i dowiemy się, jakie formalności są potrzebne do załatwiania i im wcześniej się tym tematem zajmiemy tym szybciej te potrzebne informacje uzyskamy.

Co trzeba złożyć i gdzie?
W każdym kraju wszystkie sprawy urzędowe zaczyna się od skarbówki. W UK jest dokładnie tak samo, dlatego trzeba zarejestrować swoją spółkę cywilną właśnie tam. Zaletą spółki cywilnej jest to, że nie trzeba będzie jej rejestrować w specjalnym rejestrze firmy. To zmniejsza ilość papierków do wypełniania, dlatego warto się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Jeśli otwieramy firmę budowlaną to pamiętajmy o konieczności rejestracji w systemie CIS. Inaczej nie ma możliwości żeby taką spółkę prowadzić. To oznacza rozliczenia z wykonawcami i podwykonawcami. Jest tego naprawdę bardzo dużo i trzeba się na tym znać, bo wcale nie jest trudno popełnić błędu. Musimy pamiętać o tym, że spółkę cywilną mogą zakładać tylko osoby samozatrudnione. Wtedy wszystko będzie działać legalnie i zgodnie z prawem obowiązującym w UK. Jeśli chcemy skorzystać z pomocy księgowego, który nam bardzo dokładnie to wszystko wytłumaczy to można go znaleźć na biuro księgowe Londyn. Tam jest dokładnie opisane, czym się firma zajmuje i w przypadku spółki cywilnej mamy podany numer telefonu kontaktowego, pod który trzeba będzie dzwonić. Najlepiej to zrobić już teraz i będziemy wiedzieć, co i jak.